yourcareer.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

Poradnik

Park trampolin na imprezę integracyjną? Tak!

Park trampolin na imprezę integracyjną? Tak!

Wyjście do restauracji, a może ognisko? Gdy szukasz pomysłu na ciekawą imprezę integracyjną, postaw na park trampolin!

Regularnie organizowane firmowe imprezy integracyjne są w stanie zaoferować wiele korzyści. Wśród nich znajdują się między innymi lepsza współpraca zespołu, mniej konfliktów, łatwiejsze rozwiązywanie pojawiających się problemów oraz szybsza realizacja zadań. 

Aby impreza tego typu była udana, duże znaczenie ma miejsce jej organizacji. Zobacz, dlaczego obecnie bardzo często wybierane są w tym celu parki trampolin!

Jak odbywają się imprezy integracyjne na trampolinach?

Parki trampolin to miejsca, w których można spędzić swój czas aktywnie na skakaniu na profesjonalnych trampolinach, a także na korzystaniu z innych atrakcji. Są one świetnym miejscem nie tylko dla najmłodszych, ale również często korzystają z nich osoby dorosłe.

Ze względu na znakomitą zabawę, jaka czeka w parkach trampolin na wszystkich zainteresowanych, zaczęły być one używane również do organizowania imprez integracyjnych. Takie imprezy na trampolinach pozwalają wtedy na poprawę współpracy w zespole i przy tym gwarantują wspaniałą rozrywkę, co dodatkowo przekłada się na ich skuteczność w integracji pracowników.

Najczęściej imprezy integracyjne odbywające się w parkach trampolin polegają na wspólnym wykonywaniu scenariuszy przez pracowników. Mogą oni razem tworzyć jedną grupę albo parę rywalizujących ze sobą grup, które wykonują konkretne zadania, na przykład mają na celu pokonanie toru przeszkód lub też wykonanie zestawu ćwiczeń.

Gdy chodzi o takie właśnie imprezy integracyjne Warszawa jest jednym z wielu miast, gdzie obecnie są one popularne. To tam znajdują się także jedne z najpopularniejszych parków trampolin, do których zaliczany jest także park airo.fun, w którym na uczestników oczekuje wiele ciekawych atrakcji do wyboru.

Dlaczego warto urządzić imprezę integracyjną w parku trampolin?

Organizowane w parkach trampolin imprezy integracyjne dla firm mają wiele zalet w porównaniu ze zwykłymi imprezami, na przykład wyjściem do restauracji czy urządzeniem firmowego ogniska.

Przede wszystkim w tym przypadku można liczyć na jeszcze lepszą integrację pracowników, ponieważ wykonują oni zadania oparte na aktywności fizycznej, co przekłada się na ich lepsze efekty. Podczas aktywnej zabawy mogą łatwiej nawiązywać kontakty, dlatego jest to też świetny pomysł na integrację nowych pracowników. Wysiłek fizyczny sprzyja również wytwarzaniu endorfin w organizmie, co także przekłada się na lepsze wyniki integracji.

Gdy planowane są takie imprezy firmowe Warszawa jest miastem, gdzie dostępne są również parki trampolin przygotowane do ich urządzenia, między innymi oferują one salki do wynajęcia oraz posiadają gotowe scenariusze imprez integracyjnych do wyboru. 

Jak zorganizować imprezę integracyjną na trampolinach?

Zorganizowanie imprezy integracyjnej w parku trampolin nie jest obecnie żadnym problemem. Można zdecydować się na wyjście bez dodatkowej rezerwacji sali dla pracowników albo też wybrać imprezę z salką, w której pracownicy mogą skorzystać z poczęstunku, wypocząć między kolejnymi zadaniami i pozostawić swoje rzeczy.

Gdy celem są takie właśnie imprezy integracyjne Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać z kompleksowej oferty w tym właśnie zakresie, dlatego wystarczy wybrać park trampolin i skontaktować się z nim, by uzgodnić szczegóły wydarzenia.

Warto zdecydować się na wcześniejszą rezerwację sali, ponieważ obecnie imprezy integracyjne dla firm w parkach trampolin są bardzo popularne, dlatego też wiele z nich ma zajęte terminy na parę miesięcy do przodu. Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje, że impreza odbędzie się bez problemów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij